ADA İLKYARDİM MERKEZİ
HAKKIMIZDA
Hakkımızda

2014 yılında kurulan ADA İlk Yardım Eğitim Hizmetleri Danışmanlık, kurulduğu tarihten günümüze istikrarlı gelişimi, tecrübeli kadrosu, en iyiyi sunma azmi, bireylere ve kurumlara sağladığı eğitim ve danışmanlıkları ile saygın kurumlardan biri haline gelmiştir.

Kurumumuz, pratik, çözüm odaklı ve gülen yüzler yaklaşımıyla faaliyetlerine; yüksek enerji ve dinamik yapısıyla devam etmektedir.

NEDEN ADA İLK YARDIM?

Toplum bazında İlk Yardım Eğitimi bilincinin güçlendirilmesi konusunda öncü eğitim merkezi olma hedefiyle yol almaktadır. Sektöre hareketlilik getirerek, her uygulamasıyla farkındalık oluşturan etkinlikler ve eğitimler düzenlemektedir.

PROFESYONEL EĞİTMENLER: Alanında başarılı, tecrübeli geniş eğitmen kadrosundan oluşmaktadır. Bilgi, teknoloji, yeterli ekipmanla ve tatmin edici düzeyde, zevkli bir ortam içinde sunulan, Eğitimiyle örnek bir model oluşturan, katılımcı ve çalışan memnuniyetinin mükemmele ulaştığı iş kalitesi

GÜÇLÜ LOJİSTİK AĞI: Sakarya ve çevre illerden de müşterilerimizden gelen tüm talepleri sorunsuz bir şekilde ve zamanında gerçekleştiriyoruz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

ADA İlk Yardımı diğer akademik firmalardan ayıran çok büyük etkenler bulunmaktadır. Daha çok insan odaklı bir firma olarak tüm süreçlerde insan faktörünü ön planda tutmak için var gücümüzle çalışırız. İlk Yardım Eğitimini bir mecburiyet değil de sosyal farkındalık olarak özümseyip her bir katılımcımızı insan hayatına çare olacak kahraman adayları olarak görürüz. Eğitim süreci boyunca birlikte öğrenir, öğretir, eğlenir ve ADA ilk yardım farkındalığını hep birlikte yaşar ve yaşatırız.

Farklılıklarımız ve bizi biz yapan değerlerimizin bilincinde olarak eğitime önem veriyoruz. Biliyoruz ki eğitim verdiğimiz tüm bireylerimiz insanların hayatta kalabilmeleri için gerekli altın dokunuşları yapacaklardır.

ADA İlk Yardım ve Eğitim olarak verdiğimiz tüm bireyler ani olarak hastalanan, yaralanan ve anlık bir sorun yaşayan kimselere olay yerinde müdahale edebilecek bireyler yetiştirmek için çalışıyoruz, diğer verdiğimiz eğitimler ve hizmetlerle de kurumsal ve daha kaliteli bir kurum olduğumuzun bilincindeyiz.